Hakkında

HİKAYEMİZ….

15 yıllık elektrik sektöründeki tecrübemizle Led sektörüne 2014 yılında girdik  Led Aydınlatmada SESAY  ve Led Ekranda BİENSE markalarımızla müşterilerimize dünya standartlarında ürünler sunma sebebiyle yola çıktık.  İşimizi daha iyi yapmak için sürekli araştırarak, gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimize en doğru ürünü en kaliteli şekilde ulaştırmayı kendimize ilke edindik. İşini tutkuyla yapan dürüst ve güvenilir çalışma arkadaşlarımızla, kalitemizden ödün vermeden çözüm sunma ilkesiyle, pazardaki payımızı yükselterek ilerlemeye devam ediyoruz.

Şirketimiz her zaman yenilikleri merkeze koyarak ilkleri gerçekleştirme hedefiyle yoluna başlamıştır. Her zaman daha fazlasını gerçekleştirme aşkını eksiltmeden yoluna devam eden firmamız bünyesindeki farklı sektörlerin ihtiyaçlarına cevap verebilme altyapısıyla her geçen gün daha da güçlenmektedir. Firmaların tedarik sürecin de yurtdışına bağlı kalıp ,iş birliği içinde oldukları firmalara karşı daha hızlı çözümle hizmet verebilmelerini sağlamak adına yola koyulduk. İhracatın ülke ekonomisine katacağı değerin fakında olduğumuzdan bütün planlamalarımızı da bu yönde belirledik. Aydınlatma, Hizmet sektörlerinde faaliyetlerini çeşitlendiren firmamız yenilikçi arge projeleriyle sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır.  Pazarda paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir teknoloji firması olarak,  son sistem üretim hattı  ile sektörde hizmet için maksimum çaba sarf ediyoruz.

Gelecek Planlarımız ve Üzerinde Çalıştıklarımız 

Elektronik teknolojileri ve sistem entegrasyonu alanında; yurt içi ve dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak ve Türkiye’nin teknolojik alanda dışa bağımlılığını azaltıp, küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, halkına gurur veren bir  şirket olmak.

Müşterilerimizin mutluluğu bizim için her zaman birinci önceliğimizdir